in

OMGOMG

Význam 11 snov, ktoré zvyčajne máme

Mávaš sny so svojim ex?

zdroj: pexels

Filozofi a vedci musia ešte úplne prelomiť záhadu snívania. Niektorí odborníci však študovali vizuály, ktoré sa vyskytujú v našom spánku, aby nám pomohli pochopiť, čo hovoria o našich vnútorných túžbach a skúsenostiach z reálneho života.

SAMAMI pre vás, zhromaždila niekoľko významov jednotlivých vecí alebo činností, ktoré sa veľmi často objavujú v našich snoch, aby sme vám pomohli dekódovať niektoré z vašich tažko pochopiteľných snov. Nezabudnite, že tento článok slúži iba na informačné účely. Ak potrebujete odbornú radu alebo diagnózu, obráťte sa na lekára.

1. Mačky

Naši mačkovití priatelia môžu byť roztomilí a neodolateľní, ale mačky sú v snoch zlé znamenia. Znamenajú podvod alebo zradu milovaného človeka. Čierne mačky hlásia blížiacu sa chorobu, ale môžete to zmeniť na šťastie, ak budete ju budete prenasledovať vo sne.

zdroj: brightside

2. Psy

Psy sú najlepším priateľom človeka a dokonca aj vo sne symbolizujú našich kamarátov. Šťastný psík znamená dobré časy pre vašich kamarátov, ale vrčanie psa je znamením, že by ste medzi svojimi priateľmi mohli mať zradcu. Ak sa vás pes pokúsi uhryznúť, mohlo by to byť varovanie, že sa vás niekto snaží podvádzať. Štekajúci pes naznačuje budúci vážny problém.

zdroj: brightside

3. Lietanie

Lietanie vo vašich snoch predstavuje pocit oslobodenia. Môže k tomu dôjsť, keď ste oslobodení od okolností alebo povinností, ktoré vás v skutočnom živote zaťažovali. Biblia snov poskytuje ďalšiu perspektívu a hovorí, že lietanie môže znamenať nedostatok viny z uniknutia zodpovednosti. Ťažkosti so vznášaním sa môžu tiež naznačovať, že vás niečo obmedzuje v tom, aby ste sa úplne vyjadrili alebo dosiahli svoje ciele.

zdroj: brightside

4. Hady

Hady môžu stáť za mnohými vecami, v závislosti od emócií vyvolaných plazom. Sny s víziami teroru môžu predstavovať toxickú osobu vo vašom živote alebo bezprostrednú hrozbu. Zábavné predstavy hadov sa spájajú s menším problémom so zdravím alebo liečením alebo s osobou, ktorá sa zatiaľ nepovažuje za nebezpečenstvo. Treba venovať pozornosť miestu, kde ste videli hada. Ak to bolo vo vnútri domu, dajte si pozor na možné stresové situácie pod vašou strechou. Keby to bolo vonku, mohlo by to byť znamenie, že by ste sa mali otvoriť a vyriešiť problémy s niekym blízkym.

zdroj: brightside

5. Svadba s cudzincom

Zaviazanie sa k niečomu, o čom si nie ste istí, sa môže vo vašich snoch prejaviť manželstvom s cudzincom. Sobáš s cudzincom môže byť prejavom krízy identity a že si nie ste istí tým, čo v živote chcete.

zdroj: brightside

6. Hľadanie niečoho

Hľadať niečo vo sne často znamená hľadať hlbšie naplnenie. Nevedenie, čo hľadáte, by mohlo byť odrazom skutočnosti, že tiež neviete, čo by vás uspokojilo v reálnom živote. Ak hľadáte vo svojom dome, znamená to, že sa snažíte niečo o sebe dozvedieť. Hľadanie vonku znamená túžbu po uznaní vo vašom sociálnom kruhu. Hľadanie na pracovisku odráža túžbu po profesionálnejších výsledkoch.

zdroj: brightside

7. Lezenie alebo schody

Ísť smerom hore napríklad schodisko alebo hora je známka snahy o dosiahnutie vyššej úrovne úspechu. Držanie sa na okraji útesu demonštruje vašu snahu pevne držať veci, ktorých sa obávate. Rozpadajúce sa kamene môžu medzitým znamenať neistotu alebo problém s vaším podporným systémom. A točité schodisko naznačuje pocit, akoby ste chodili v kruhoch alebo sa cítili v úzkych, namiesto toho, aby ste robili progres.

zdroj: brightside

8. Voda a vlny

Voda je ako symbol emócií. Priehľadná voda znamená jasnosť, kalná voda znamená utrpenie a utopenie v prílivových vlnách môže znamenať emocionálne preťaženie.

zdroj: brightside

9. Nájdenie spriaznenej duše

Už ste niekedy snívali o tom, že si nájdete svoju spriaznenú dušu a zažijete tie silné emócie, ktoré so sebou prinesie zamilovanosť? Pamätáte si, ako ste sa zobudili s horiacou túžbou nájsť túto osobu hneď? Ľudia vo vašich snoch niečo o vás reprezentujú. Úžasné vlastnosti, ktoré ste našli vo svojej spriaznenej duši, sú v skutočnosti vyobrazenia vašich vlastných úžasných vlastností.

zdroj: brightside

10. Vidieť svojho ex

Mať svojho ex v noci v podvedomí nemusí nutne znamenať túžbu znovu zapáliť váš starý plameň. Váš mozog vytvára povedomie o týchto vlastnostiach, aby ste mohli premýšľať o tom, ako s vami v súčasnosti súvisia. Ak bol váš bývalý neverný, možno tiež nie ste verný. Ak bol váš bývalý milý a veľkorysý, možno začínate rozpoznávať tieto vlastnosti vo vás. Snívanie o vašom bývalom môže byť tiež spôsobom, ako vás vaša myseľ varuje, aby ste sa vyhli opakovaniu minulých vzťahov alebo chýb so súčasným partnerom.

zdroj: brightside

11. Nemôcť rozprávať

Podľa najväčšej databázy snov na svete, ktorá je založená na práci lekára spánku Charlesa Lamberta McPheeho, neschopnosť rozprávať odráža osobné pocity ignorovania alebo podhodnotenia. Problémy s vyjadrovaním svojich myšlienok v snoch môžu tiež znamenať, že máte vo svojom reálnom živote „zviazaný jazyk“. Ak je strata hlasu opakujúcim sa obrazom, môže to byť príznakom pretrvávajúcej traumy z minulej udalosti. Neschopnosť rozprávať počas spánku môže byť tiež dôsledkom spánkovej paralýzy, ku ktorej dochádza počas fázy spánku pri rýchlom pohybe očí. Niekedy porucha v mozgu, ktorá prechádza zo spánku do režimu bdelosti, spôsobí, že sa sny „prelejú“ do nášho vedomia.

zdroj: brightside

Sny sú všeobecne interpretovateľné a úplne závisia od myšlienok, emócií alebo situácií, s ktorými sa človek, ktorý ich má, stretáva.

Myslíte si, že vaše sny odrážajú niečo o vašom osobnom živote?

Odrážajú sny niečo o osobnom živote?

Zdroj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Veci, ktoré si pamätáme a pritom nikdy neexistovali

12 optických ilúzií, ktoré zlepšia vaše zameranie a koncentráciu