in

JEEJJEEJ

8 činností, ktoré muži robia, vďaka ktorým sa každá žena ,,roztopí“

zdroj: pexels

Niekedy dievčatá tejto modernej doby si myslia a veria, že rytierstvo existuje iba v knihách alebo filmoch. Chceme vás však ubezpečiť, že to tak v skutočnosti nie je. V našom svete stále existujú skutoční džentlmeni.

SAMAMI nepochybuje o tom, že v súčasnosti sú stále medzi mužmi skutoční hrdinovia, vďaka ktorým dievčenské srdcia bijú rýchlejšie. Tu je 8 každodenných gest, ktoré z muža urobia očarujúceho princa.

1. Otváranie dverí

Muž, ktorý nie je až tak lenivý na to, aby vystúpil z auta a otvoril dvere svojej dáme, je určite pozorný a dobre vychovaný. Je pre neho veľmi dôležité vedieť, že jeho dáma sa cíti bezpečne a pohodlne. Každé dievča ocení toto gesto, ktoré sa spočiatku môže javiť ako bezvýznamné.

zdroj: pexels

2. Podelenie sa s posledným kúskom jedla

Každý vie, že cesta k srdcu človeka vedie cez jeho žalúdok. Bez ohľadu na to, ako to znie banálne, je to pravda. Ak sa muž podelí o posledné sústo svojho jedla pre ženu, znamená to, že sa o ňu stará a úprimne ju miluje. Verte nám, je to vlastne veľká vec.

3. Trávenie veľa času s vašou rodinou

Ak muža skutočne zaujímajú vaše obrázky z detstva, vtipné príbehy o vašich súrodencoch a rozhodne sa radšej tráviť čas s vašimi rodičmi, ako by mal cez víkend hrať so svojimi kolegami/kamarátmi futbal, môžete si byť isté, že je to práve on. Aj malé gestá voči vašej rodine ukazujú, že váš vyvolený miluje a váži si vás a všetkých vašich blízkych ľudí, pretože rodina je pre každého najdôležitejšia.

zdroj: pexels

4. Predstavuje vás každému

Skutočný gentleman určite vie, že ak svoju dámu nepredstaví, keď stretne priateľa na ulici a rozhodne sa s ním rozprávať, bude sa dievča cítiť nechcené. Pozorný muž nedovolí, aby sa takáto situácia stala, pretože mu záleží na jeho dáme a musí vedieť, že sa cíti dobre.

5. Dávanie darčekov bezdôvodne

Dnešní princovia nepotrebujú žiadnu zvláštnu príležitosť na to, aby poslali svojim dámam kvety alebo im dali darček. Je to práve ten náhodný deň, keď si po návrate z práce všimne vo výklade krásnu kyticu, spomenie na svoju priateľku, mamu alebo blízkeho priateľa a rozhodne sa ju kúpiť len preto, že príjemne poteší jeho obľúbeného človeka.

zdroj: pexels

6. Vždy vás chráni

Je to ešte jedno malé gesto, ktoré si nie každé dievča všimne. Je však úplne zrejmé, že výberom chôdze po vonkajšej časti chodníka je muž odhodlaný chrániť svoju dámu pred akýmikoľvek neočakávanými situáciami a akýmikoľvek vážnymi následkami. Bez akýchkoľvek pochybností je to gesto skutočných gentlemanov!

7. Bozky na čelo

Ak muž dáva najavo svoje city k svojej milovanej osobe nežným bozkom na čelo, znamená to, že je k nej veľmi pripútaný. A ona je zase neuveriteľne šťastná, že cíti jeho lásku a starostlivosť.

zdroj: pexels

8. Pomoc obliecť si kabát

Žena sa samozrejme môže obliecť sama, ale nejde o otázku schopností. Dobre vychovaný muž vám vždy podrží kabát alebo vám dá svoj, keď je zima. Je to milé gesto od mužov, ktoré dámy zahreje pri srdci.

Zdroj:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Boli elektrické autá skôr ako spaľovacie?

Ako vymazať vírus z kalendára na iPhone a iPade